Zásnubní focení

zásnubní fotografie ve fine art stylu

Ještě než nastane v životě zamilovaného páru čas na svatbu, je třeba požádat nevěstu o ruku. I tato životní událost si zaslouží být zdokumentovaná. A tak ještě před tím, než si mě vyberete za svatebního fotografa, si  můžete vyzkoušet, jestli budeme takříkajíc "na stejné vlně". Uvidíte jakým stylem pracuji a takto vzniklé fotografie se stanou další vzpomínkou na neopakovatelnou chvíli.

Časté otázky

01 | Jak probíhá takové focení?

Žádost o ruku je bezpochyby velká událost v životě zamilované dvojice a tak proč jí také nemít zdokumentovanou. Takové focení může probíhat oficiálně, v případě, že o tom bude vědět i budoucí nevěsta, nebo tajně, jako překvapení pro partnerku či partnera. Stačí se jen domluvit předem a najít vhodný termín a lokaci. 

02 | jak vybrat správné oblečení?

Pro fine art focení platí obecně  vybírat oblečení v příjemných světlých barvách. Bílé, bledě modré, světlé růžové ap, které při úpravách mých fotek nejlépe vyniknou. Někdy je méně více. Další detaily dořešíme v mailové komunikaci.

03 | Pomůžete nám vybrat správnou lokaci?

Zcela Určitě. Podle toho, kde bydlíte vybereme to správné místo, kde budou zásnubní fotky vypadat nejlépe.

04 | Co když v den focení nevyjde počasí?

Není to žádná tragédie a stává se to poměrně často. Určitě vám nabídnu další volné termíny k oboustranné spokojenosti :-)

Reference

 S Michalem jsme měli možnost nafotit se snoubencem zásnubní fotky v Lednici. Focení bylo naprosto skvělé. Michal nám se svým asistentem ve všem pomáhal, ať už šlo o výběr oblečení, tak později s radami, jak pózovat a co dělat aby fotky vypadaly co nejlépe. Vzniklo tak spoustu spontálních fotek. Focení bylo velice příjemné a během 1,5 hodiny vzniklo spoutu skvělých fotek z různých míst zámeckého parku. Michal je velmi milý a sympatický profík, před kterým jsme se vůbec nemuseli stydět, a celé odpoledne jsme si příjemně užili. Ještě jednou mockrát děkujeme a věříme, že se opět uvidíme na naší svatbě.

Aneta & Dominik

chcete více informací?

Napište mi a probereme to osobně nebo online

M
K

Sledujte mě také na instagramu


Copyright 2022