Michal Krusberský

mou vášní jsou Nadčasové a elegantní fotografie vyladěné do posledního detailu

Ahoj všem, jmenuji se Michal a už víc jak 12 let dokumentuji všechny ty radostné okamžiky vašeho života. Před pár lety, když jsem uvažoval kam dál ve fotografii směřovat, jsem objevil fine art svatební fotografii a úplně se zamiloval. Byl to další impulz pro mou práci. A protože jsem detailista, právě detaily, čistá bílá a světlost fine art fotek mě dostala. Pokud jste i vy okouzlení tímto stylem, bude mi ctí, pokud budu moci nafotit i váš svatební den.

nafotil jsem více než 250 svateb

Z celého svatebního dne mám nejraději focení portrétů novomanželů. Vždy se snažím, aby focení probíhalo zábavnou formou, abyste se cítili uvolněně a v pohodě. To se pak odrazí v konečném výsledku. Pracuji s přirozeným světlem a snažím se fotografiím dodat jemný nadčasový vzhled. Nemalou péči věnuji také nafocení všech detailů svatby. 

můj příběh

K focení jsem se dostal díky kamarádovi, kterému jsem dříve asistoval v jedné modelingové agentuře. Toto prostředí mě naprosto pohltilo, a tak jsem začal pomalu pronikat do tajů fotografie, a už u toho zůstal. Později mě oslovili přátelé, abych jim nafotil svatbu a tím se rozjela také moje dráha svatebního fotografa. I přesto, že svatební fotografie patří mezi ty nejnáročnější fotografické disciplíny, ta radost v očích novomanželů při prohlížení svatebních fotografií, je pro mě vždy největší odměnou. 

Co mám rád...

Miluji historické budovy, zámky, secesní vily ap. Mají úžasnou atmosféru a focení v takových objektech mě velice baví. Byl to jeden z důvodů, proč jsem po 10 letech přešel k focení fine art svateb.

Stejnou vášeň mám pro romantické zahrady. Baví mě objevovat ukrytá místa, krásné světlo pronikající mezi stromy. Je zde spousta barev díky upraveným trvalkovým záhonům atd. Je zde nespočet možností pro nafocení nejen svatby, ale také zásnub.

Při cestování jsem si zamiloval Francii, Toskánsko, Bretaň, Azurové pobřeží s Provence a hlavně Paříž. Tajně doufám, že najdu pár, který tam bude chtít nafotit svatební nebo alespoň předsvatební fotky.

A tohle je Bertík, náš "vítací pes". Pokaždé, když se vrátím domů, má neskutečnou radost, že mě zase vidí :-)

„Je iluze, že fotografie jsou vytvářeny fotoaparátem… jsou vytvářeny okem, srdcem a hlavou.“
– Henri Cartier-Bresson

Portfolio

můj styl fotografování

Jak už bylo řečeno, začal jsem se před pár lety věnovat fine art svatební fotografii. Je nadčasová, svěží, romantická, plná jemnosti, něhy a hlavně světla. Pokud přesně toto hledáte, neváhejte mi napsat.

M
K

Sledujte mě také na instagramu


Copyright 2022