Ahoj Michale,
chtěli bychom ti moc poděkovat za tvůj přístup, veselou náladu během předsvatebního focení i svatebního dne a především za velice dobře a kvalitně odvedenou práci. 
Jsme ze svatebních fotek tak moc nadšení, že se s nimi chlubíme, kde jen můžeme. A když pak nejen od našich rodin, přátel a známých slyšíme, jak jsou naše fotky nádherné a že ještě hezčí neviděli, to naši radost vždycky znásobí. Ještě jednou ti mnohokrát za všechno děkujeme a všem tvé služby jednoznačně doporučujeme! 

Liliana & Lukáš

 S Míšou jsem se potkala na svatbě mého bratrance a už tam jsem věděla, že jednou chci, ať fotí i tu naši svatbu. Před svatbou jsme stihli ještě dvě focení a vždy to dopadlo na jedničku. V den svatby byl Míša úžasný, vůbec jsme o něm nevěděli, zorganizoval si to jak potřeboval a manžel říkal, že se cítil, jak kdyby nás fotil náš kamarád. Míša má velmi přátelský přístup, je to usměvavý člověk, ale je to hlavně nejpreciznější člověk, co znám. Nemohla jsem si přát lepší svatební fotky a tak krásné vzpomínky. Nejlepší na tom bylo to, že jsme svatební fotky dostali cca 10 dnů po svatbě! Jsme šťasní, že jsme si vybrali pro náš Den D právě Michala. Celá spolupráce probíhala na jedničku včetně bleskové komunikace. Doufám, že se s Míšou zase někdy setkáme u prima focení, jelikož s ním to ani jinak nejde. 

Daniela  & Michal

 Ahoj Michale,děkujeme ti za zdokumentování našeho svatebního dne. Koukli jsme na všechny fotografie a jsou krásné ❤️. Zvláště světla varianta našeho párového focení se nám moc líbí. Je to úžasná památka a ty jsi byl skvělá volba. Líbil se nám tvůj přístup během focení, tvá komunikace, již od předsvatební schůzky a líbí se nám i výsledek celé práce. Ještě jednou děkujeme, že jsi byl součástí našeho velkého dne.

Karolína & David

 Michala jsme kontaktovali z důvodu nafocení naší svatby a vybrali si balíček DeLuxe, ve kterém bylo zahrnuto taktéž předsvatební focení. Při hledání toho pravého fotografa jsme využili sociálních sítí a nejvíce se nám líbily právě jeho fotky. Domluva byla bezproblémová a blesková, Michal působí přátelsky, příjemně a profesionálně. Jak předsvatební, tak svatební focení probíhalo v příjemné atmosféře a užili jsme si je. Výsledek byl fenomenální, naprosto předčil naše očekávání a my se jen ujistili, že náš výběr byl správný. Až v budoucnu budeme potřebovat zachytit další momenty, víme na koho se obrátit. Ještě jednou mockrát děkujeme. 

Claudie & Adam

 S Michalem jsme měli možnost nafotit se snoubencem zásnubní fotky v Lednici. Focení bylo naprosto skvělé. Michal nám se svým asistentem ve všem pomáhal, ať už šlo o výběr oblečení, tak později s radami, jak pózovat a co dělat aby fotky vypadaly co nejlépe. Vzniklo tak spoustu spontálních fotek. Focení bylo velice příjemné a během 1,5 hodiny vzniklo spoutu skvělých fotek z různých míst zámeckého parku. Michal je velmi milý a sympatický profík, před kterým jsme se vůbec nemuseli stydět, a celé odpoledne jsme si příjemně užili. Ještě jednou mockrát děkujeme a věříme, že se opět uvidíme na naší svatbě.

Aneta & Dominik

 Byli jsme naprosto spokojeni. S Michalem je skvělá domluva, měl super přístup během našeho dne. Fotky jsme měli hotové bleskově asi za 10 dní. Moc děkujeme za nádherné fotky a také fotoknihy 📷.

Radka & Petr

Reference

OBLÍBENÁ SVATEBNÍ MÍSTA 

Chateau Mcely

Villa Richter

Villa Rosenaw

Zámeček Petrovice

Mé služby

fotografie ve fine art stylu

Každý pár má svojí vysněnou představu, jak by měla jejich svatba vypadat. Proto kladu důraz na vyfocení všech detailů svatebního dne.

M
K

Sledujte mě také na instagramu


Copyright 2022