Děkuji ZA VAŠI ZPRÁVU

Vaše zpráva byla odeslána a odpovím na ní co nejdříve.

Časté otázky

1. kdy je nejlepší vás oslovit k nafocení naší svatby?

Doporučuji kontaktovat mě alespoň rok dopředu. Pokud je váš svatební termín ve všední den, nebo mimo hlavní svatební sezónu, bude stačit napsat půl roku dopředu. Probereme vaše představy, sepíšeme rezervační smlouvu a měsíc před svatbou si dohodneme další schůzku. Tady už probereme harmonogram, doporučím vám věci, které se mi za ty roky osvědčily ap.

2. Jak dlouho po svatbě můžeme očekávat fotky?

Vždy se snažím odevzdat fotky do 2-3 týdnů. Pokud budete chtít balíček s fotoknihou a tiskem fotek, může se termín posunout. 

3. K čemu je dobré předsvatební focení?

Je to náš první osobní kontakt (pokud se nesejdeme už u podpisu smlouvy). Společně vybereme místo focení. A vy alespoň poznáte, jakým způsobem pracuji. Pokud nemáte žádné zkušenosti s focením, tak se naučíme pár triků, aby vaše svatební fotky byly na jedničku. Navíc, ve svatební den nebudete mít přede mnou takový ostych a fotky budou mnohem uvolněnější. Takto vzniklé fotky můžete použít na váš svatební web, svatební noviny, nebo svatební oznámení. 

Svatební den bez stresu

Pokud si chcete svůj svatební den užít bez starostí, doporučuji obrátit se na renomované svatební agentury nebo jen koordinátorky, které se postarají o to, aby vás ve svatební den nic nepřekvapilo. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem agentury nebo jen hledáte osvědčené dodavatele, mohu vám některé doporučit.
Kontaktujte mě:

svatebni-pruvodce.pdf

M
K

Sledujte mě také na instagramu


Copyright 2022