Radka & Petr

Byli jsme naprosto spokojeni. S Michalem je skvělá domluva, měl super přístup během našeho dne. Fotky jsme měli hotové bleskově asi za 10 dní. Moc děkujeme za nádherné fotky a také fotoknihy.

Liliana & Lukáš

Ahoj Michale,
chtěli bychom ti moc poděkovat za tvůj přístup, veselou náladu během předsvatebního focení i svatebního dne a především za velice dobře a kvalitně odvedenou práci. 
Jsme ze svatebních fotek tak moc nadšení, že se s nimi chlubíme, kde jen můžeme. A když pak nejen od našich rodin, přátel a známých slyšíme, jak jsou naše fotky nádherné a že ještě hezčí neviděli, to naši radost vždycky znásobí. Ještě jednou ti mnohokrát za všechno děkujeme a všem tvé služby jednoznačně doporučujeme! 

Ahoj Michale,
chtěli bychom Ti ještě jednou moc poděkovat za skvělou práci. Nejenom fotky, ale i celkově Tvůj přístup se nám velmi líbil. Veškerá domluva byla vždy rychlá a vstřícná. Během focení ve svatební den ses staral, aby nám to stále slušelo. Výsledné fotografie mají jednotný vzhled a vystihují atmosféru takovou, jaká byla, včetně emocí, které jsou velmi skvěle zachyceny! Máme opravdu nádhernou vzpomínku na celý život. Doufáme, že jsme se neviděli naposled.
Děkujeme!

Monika & Martin

Daniela & Michal 

S Míšou jsem se potkala na svatbě mého bratrance a už tam jsem věděla, že jednou chci, ať fotí i tu naši svatbu. Před svatbou jsme stihli ještě dvě focení a vždy to dopadlo na jedničku. V den svatby byl Míša úžasný, vůbec jsme o něm nevěděli, zorganizoval si to jak potřeboval a manžel říkal, že se cítil, jak kdyby nás fotil náš kamarád. Míša má velmi přátelský přístup, je to usměvavý člověk, ale je to hlavně nejpreciznější člověk, co znám. Nemohla jsem si přát lepší svatební fotky a tak krásné vzpomínky. Nejlepší na tom bylo to, že jsme svatební fotky dostali cca 10 dnů po svatbě! Jsme šťasní, že jsme si vybrali pro náš Den D právě Michala. Celá spolupráce probíhala na jedničku včetně bleskové komunikace. Doufám, že se s Míšou zase někdy setkáme u prima focení, jelikož s ním to ani jinak nejde. 

Sabina & Lukáš

Michala mohu ze srdce doporučit. Fotil nám jak předsvatební focení, tak i následně svatbu. Při obou foceních pro něho bylo důležité, abychom se cítili přirozeně a co nejlépe. Bez problémů se dokázal sladit i s naším kameramanem a společně nám na svatbě pomáhali vytvořit velmi uvolněnou a příjemnou atmosféru. Doporučuji se s ním v případě svatby domluvit na celodenním focení, protože už během příprav umí všechny povzbudit, rozveselit a následně i tyto momenty zachytit. Výsledné fotografie z celého dne byly pro nás nadočekávání povedené. Moc Michalovi děkujeme !. Při dalším focení našich významných životních okamžiků pro nás Michal bude jasnou volbou! 

Aneta & Dominik

S Michalem jsme měli možnost nafotit se snoubencem zásnubní fotky v Lednici. Focení bylo naprosto skvělé. Michal nám se svým asistentem ve všem pomáhal, ať už šlo o výběr oblečení, tak později s radami, jak pózovat a co dělat aby fotky vypadaly co nejlépe. Vzniklo tak spoustu spontálních fotek. Focení bylo velice příjemné a během 1,5 hodiny vzniklo spoutu skvělých fotek z různých míst zámeckého parku. Michal je velmi milý a sympatický profík, před kterým jsme se vůbec nemuseli stydět, a celé odpoledne jsme si příjemně užili. Ještě jednou mockrát děkujeme a věříme, že se opět uvidíme na naší svatbě. 

Karolína & David

Ahoj Michale,děkujeme ti za zdokumentování našeho svatebního dne. Koukli jsme na všechny fotografie a jsou krásné . Zvláště světla varianta našeho párového focení se nám moc líbí. Je to úžasná památka a ty jsi byl skvělá volba. Líbil se nám tvůj přístup během focení, tvá komunikace, již od předsvatební schůzky a líbí se nám i výsledek celé práce. Ještě jednou děkujeme, že jsi byl součástí našeho velkého dne.

Děkujeme za zvěčnění našeho krásného svatebního dne, celá série fotek se naprosto povedla, spolupráce s Michalem byla skvělá. Před focením jsem byla mírně nervózní, nicméně to bylo velmi přirozené a samotné focení probíhalo v  příjemné atmosféře. Celý den jsme si užili a jsme rádi, že si jej můžeme připomínat prostřednictvím nádherných fotek.

Natálie & Michal

Představa svatebního párového focení pro nás byla malým utrpením, kterou Michal přetvořil v krásně strávené odpoledne. Profesionalita během společného svatebního focení a absolutní neviditelnost během večerní zábavy nám zajistila ty nejautentičtější vzpomínky. Michalův cit pro detail, odpovědnost, spolehlivost v kombinaci s pohodovou povahou a trpělivostí je kombinace, která by na žádné svatbě neměla chybět. Moc děkujeme.

Kristýna & Radek

Claudie & Adam

Michala jsme kontaktovali z důvodu nafocení naší svatby a vybrali si balíček DeLuxe, ve kterém bylo zahrnuto taktéž předsvatební focení. Při hledání toho pravého fotografa jsme využili sociálních sítí a nejvíce se nám líbily právě jeho fotky. Domluva byla bezproblémová a blesková, Michal působí přátelsky, příjemně a profesionálně. Jak předsvatební, tak svatební focení probíhalo v příjemné atmosféře a užili jsme si je. Výsledek byl fenomenální, naprosto předčil naše očekávání a my se jen ujistili, že náš výběr byl správný. Až v budoucnu budeme potřebovat zachytit další momenty, víme na koho se obrátit. Ještě jednou mockrát děkujeme.

Silvie & Lukáš

Michal je suprový člověk a ještě suprovější fotograf. Musím uznat, že je i tak trochu kouzelník. Dokáže udělat nefotogenickému páru fakt krásné svatební fotky. Má dobré nápady, spoustu zkušeností a jeho fotky jsou nadherné. Po svatbě nečekáte na hotové fotky 3 měsíce, ale má je extra rychle hotové a všichni vám závidí, že už se mužete chlubit svatebními fotkami. Jsem na 1000 % spokojená, že jsem si Michala vybrala a že mi vytvořil krásnou vzpomínku na svatební den.

Marie & Jonáš

Ahoj Michale, promiň, že píšu až teď ale fotek, je hodně, tak to trvalo, než jsme všecko prohlídli. V každým případě se nám fotky MOC líbí, myslím, že jsi skvěle vystihl momenty, vytvořil jsi nám krásné vzpomínky. Výborně se s tebou spolupracovalo, všichni jsou v šoku, že máme fotky tak brzo po svatbě! Včera jsme vybrali asi 200 fotek, co se nám líbí nejvíc a hodili jsme je na náš web. Plus jsme poskytli všem i tu tvou webovou galerii od tebe, aby se tam všichni našli. Moc děkujeme.

Petra & Jakub

Jsme velmi nadšení z Michalovy práce. Profesionál od začátku až do konce. Jeho osobní přístup a pozornost k detailům byly také vynikající a celou svatbu jsme se cítili pohodlně. Navíc byl velmi flexibilní a ochotný přizpůsobit se našemu rozvrhu. Také navrhl několik kreativních nápadů, které se velmi dobře hodily k našemu stylu a atmosféře svatby. Celkově bychom Michala doporučili. Je to profesionál s velkým talentem a my jsme šťastní, že byl součástí naší svatby.


Ema & Honza

S Michalem jsme byli nadmíru spokojení, jak předsvatební focení tak focení svatby dopadlo na výbornou . Dohoda byla bez problémů, vše bylo podle našich představ . Vyhotovení fotek bylo neskutečně rychle a všechny fotky jsou krásné , detaily nemají chybu . Můžeme vřele doporučit a další naše focení bude 100% jen s Michalem . Smolkovi 


Karolína & Milan

Michal je sympaťák a profík na svém místě. Vytrhl nám trn z paty týden před svatbou, kdy jsme museli hledat nového fotografa. Během svatebního dne bylo focení s Michalem moc příjemnou zkušeností. Párové focení si díky rychlým, jasným instrukcím a občasným vtipům užíval i manžel :) Fotky jsme měli do týdne k prohlédnutí v online galerii, kterou moc ocenili i naši hosté. Fotky jsou krásně sladěné a zachycují spoustu důležitých okamžiků, které si díky Michalovi můžeme kdykoliv připomenout. Reference

M
K

Sledujte mě také na instagramu


Copyright 2022